Zdjęcie plakatu

Walentynki i wernisaż w Muzeum Karkonoskim

14 lut
od 14 lutego do 16 lutego 2024
godz. 10:00 - 18:00
Kategoria Inne
Organizator Muzeum Karkonoskie
Miejsce Muzeum Karkonoskie
Adres ul. Jana Matejki 28, 58-500 Jelenia Góra
Opis

Walentynki to czas w którym wyznajemy sobie ciepłe uczucia oraz podarowujemy upominki naszym ukochanym. Dzień pełen miłości, uśmiechu i radości.


W Muzeum Karkonoskim Walentynki trwają 2 dni!


Artysta-grawer Marcin Zieliński wygraweruje dla Państwa oryginalne sentencje, życzenia i pełne uczuć wyznania na zakupionych w naszym sklepiku szklanych pamiątkach: kwiatach, kielichach, szklankach.


Jest to niepowtarzalna okazja sprawienia osobie bliskiej swemu sercu unikatowej pamiątki.


Serdecznie zapraszamy 14 oraz 15 lutego w godzinach 10:00 – 15:30.


A skoro Walentynki, to z miłości do naszych zwiedzających – nie pobieramy opłat za grawerowanie.


To nie wszystko!


14 lutego przypada w środę, która jest dniem bezpłatnego zwiedzania wystaw stałych w Muzeum Karkonoskim – tym razem będziecie Państwo mogli bezpłatnie zwiedzić wszystkie nasze wystawy, w tym pełną wspomnień i historii wystawę czasową „Świat dawnej fotografii. Z Europy w Karkonosze 1850 – 1913”.


W kolejnym dniu – 16 lutego, o godzinie 17:00, zapraszamy wszystkich do Laboratorium Szkła przy Muzeum Karkonoskim w Jeleniej Górze na wernisaż autorskiej wystawy szkła artystycznego, stworzonej przez uznanych artystów szkła: Izę Liwacz i Marcina Zielińskiego.


W tym dniu również czeka na Państwa niespodzianka!


Od godziny 12:00 artyści zapraszają na Performance aranżacji wystawy.


Będzie to niepowtarzalna okazja wziąć udział nie tylko w wernisażu ale również przekonać się jak wyglądają przygotowania i aranżacja wystawy „od kuchni”.


 


Artyści zapowiadają, że z przyjemnością będą brali pod uwagę Państwa sugestie dotyczące rozmieszczenia i prezentacji przygotowanych szklanych dzieł.

Lokalizacja