Zdjęcie plakatu

Europejskie Spotkania Teatralne PESTECZKA 2023

1 cze
czwartek, 1 czerwca
godz. 14:00
Kategoria Inne
Organizator Jeleniogórskie Centrum Kultury
Miejsce Plac Ratuszowy
Adres
Opis

Pestka Festival zaprasza do wspólnej zabawy podczas rodzinnej odsłony festiwalu!  Świętujcie z nami dzień dziecka. Europejskie Spotkania Teatralne PESTECZKA 2023


01.06.2023 
Start godz. 14.00 


wstęp wolny!


Czternaście edycji na przestrzeni minionych piętnastu lat. Międzynarodowy Festiwal Teatrów i Kultury Awangardowej PESTKA ma już własną historię. Setki spektakli i dziesiątki koncertów, tysiące widzów, kolejne pokolenia młodych aktorów, uczestniczących w różnorodnych warsztatach, problemy i sukcesy, nieśmiałe początki i rozmach, z jakim odbywały się ostatnie edycje, a przede wszystkim miliony spotkań, kuluarowych rozmów, emocjonalnych dyskusji. Tak, to kawał historii.
W tym roku festiwal nie zapomniał o najmłodszych mieszkańcach Jeleniej Góry i okolic. Przygotowaliśmy działania, które adresowane są dla całych rodzin w ramach EST PESTKA 2023, Przeprowadzone zostaną warsztaty ekodesignu, ekopiknik, warsztaty, animacje, zaprezentowane zostaną spektakle teatralne dla najmłodszych oraz koncerty. Zapraszamy Was do uczestniczenia w ostatnim działaniach festiwalowych w tym roku, które  odbędą się na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze. 


W programie: 


ZABAWY I ANIMACJE:
Dmuchana strefa zbaw 
Warsztaty teatralne i cyrkowe 
Animacje dla najmłodszych 
Malowanie buziek 


TEATR:
Cichy Teatr


Teatr Akademia Wyobraźni 


Teatr Nymburk


Teatr Ahoj


Teatr Nemno


Gaja Yritis Cirkus 


MUZYKA:


CZESŁAW MOZIL I GRAJKOWIE PRZYSZŁOŚCI

Lokalizacja