Zdjęcie plakatu

Eco Run

22 kwi
sobota, 22 kwietnia
godz. 10:00
Kategoria Sport i rekreacja
Organizator Moja Fundacja
Miejsce Borowy Jar
Adres
Opis

Zapraszamy wszystkich, nie tylko biegaczy ale też rodziny z dziećmi do wzięcia udziału w edycji 2023 która odbędzie się już 22 kwietnia 2023! ? Jak każdego roku Eco Run odbędzie się w Borowym Jarze na terenie Jeleniej Góry. ? Miejsce jakim jest Borowy Jar to piękna malownicza okolica w której można fantastycznie spędzić czas z rodziną i znajomymi. Warto dodać, że IV edycja będzie inna niż wszystkie do tej pory… dlaczego? Dlatego że, wspólnie posprzątamy Borowy Jar, nauczymy się segregacji odpadów i zagłębimy się jak być ekologicznym obywatelem, ponieważ Eco Run to nie tylko wydarzenie sportowe ale też edukacyjne! Warto dodać, że dzień 22 kwietnia to dzień sprzątania Ziemi! ?

Gdzie?
- Borowy Jar – Wieża widokowa – Grzybek
Kiedy ?
?2️⃣2️⃣. 0️⃣4️⃣.2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣
O której?
? Godz. 10.00 - START

✔️ Jakie atrakcje Was czekają ?
- Wspólne sprzątanie Borowego Jaru – każdy z uczestników już na starcie otrzyma worek i rękawiczki. Do udziału w sprzątaniu Borowego Jaru zapraszamy biegaczy, Nordic Walking oraz Rodziny z dziećmi! Tak zgadza się otworzyliśmy dla Was nowe kategorię:

1. ?‍?‍?‍? Rodzinna „5” – wspólny spacer sprzątanie z rodziną i dziećmi na dystansie 5km.

2. ?‍♀️Nordic Walking – tych którzy uprawiają ten wspaniały sport również zapraszamy do wspólnej zabawy na dystansie 5km.

3. ?‍♂️ Dla Biegaczy :
- Ekologiczna 5km
Ekologiczna 10km

Oprócz tego...

Na miejscu będzie można wziąć udział w ekologicznych warsztatach organizowanych przez Nadleśnictwo Śnieżka – Kowary które przygotowało do rozdania sadzonki a także prelekcje na temat:

1. Dla najmłodszych:?

- Bezpieczeństwo w lesie. Pokażemy jak przygotować się do wycieczki w lesie i co zabrać na jednodniową wyprawę. Jak zabezpieczyć się przed kleszczami i co zrobić kiedy wrócimy do domu z takim „lokatorem”.

2. Dla starszych uczestników:

- Pokażemy aplikację mBDL, dzięki której nie będą błądzić po leśnych szlakach i zawsze dotrą do celu. Ponadto zapraszamy na quiz wiedzy o lesie i mnóstwo leśnych ciekawostek.

Co jeszcze ? Kto się pojawi z dawką ekologicznej wiedzy? ?

- Warsztaty z segregacji śmieci przygotowane przez Urząd Miasta - Wydział Gospodarki Odpadami Jelenia Góra.
- Oraz MPGK które po raz drugi pojawi się z mobilnym PSZOK – iem gdzie będziecie mogli zdać problematyczne odpady takie jak: przeterminowane leki, zużyte opony, elektro śmieci, baterie, akumulatory, odpady opakowaniowe z metali czy z tworzyw sztucznych.

Oczywiście to nie koniec atrakcji ponieważ przygotowaliśmy również… ?

- wyścigi biegowe na dystansie 50m dla naszych najmłodszych uczestników! Tak kochane pociechy!
Was też serdecznie zapraszamy !

W miedzy czasie zapraszamy na poczęstunek oraz ciepłe napoje…

✔️ Jak się zapisać?

Jest tylko jeden krok !
1️⃣.Wypełnij formularz zgłoszeniowy w serwisie Survey Heart!

2️⃣ Gdzie dokonać płatności ?
Na miejscu w dzień wydarzenia dokonuje się płatności w postaci wrzutu darowizny o dowolnej wartości do puszki Mojej Fundacji.

Także nie czekaj! Wypełnij formularz zgłoszeniowy, daj znać że będziesz! Link do niego jest podany poniżej i widzimy się już 22 kwietnia 2023 w Borowym Jarze o godz. 10.00 !


Informacje dodatkowe:

 


Zapewniamy :
- pomiar czasu
- ciepły posiłek
- Dla wszystkich uczestników będą nagrody, upominki ?

Lokalizacja