Zdjęcie plakatu

Do góry.

Dla dzieci
15 kwi
sobota, 15 kwietnia
godz. 16:00
Kategoria Spektakl
Organizator Zdrojowy Teatr Animacji w Jeleniej Górze im. Bogdana Nauki
Miejsce Zdrojowy Teatr Animacji w Jeleniej Górze im. Bogdana Nauki
Adres ul. Park Zdrojowy 1, 58-560 Jelenia Góra
Opis

Reżyser: Alicja Morawska-Rubczak


Asystentka: Natallia Levanava


Scenograf: Barbara Małecka


Muzyka: Sebastian Świąder


Występują: Diana Jonkisz, Dorota Fluder-Głowacka , Rafał Ksiądzyna


Do góry to w założeniu spektakl teatru formy skierowany do rodzin z bardzo małymi dziećmi (0-3 lata), czerpiący inspiracje z bogactwa i tajemnic słowiańskiej przyrody i górskich historii. Centralnym założeniem jest chęć podzielenia się z publicznością pięknem i niezwykłością zjawisk natury oraz zachęcenie do przyglądania się otaczającej rzeczywistości, jako przestrzeni magii i pięknych relacji.


Wychodząc od tytułowego góry, budować będziemy spektakl bogaty w doznania zmysłowe – poza dotykiem, również smak, zapach, różnorodnie kreowane dźwięki, także wydobywane z obiektów znajdujących się na scenie. To zachęta do budowania przez rodziców relacji dziećmi, które oparte są na wspólnym doświadczaniu przyrody, poszukiwaniu w niej sensu i piękna, zapośredniczonym poprzez współbycie w sztuce.


Aktorzy-performerzy będą ożywiać otaczający świat sceniczny poprzez działania animacyjne, wydobywać z potocznie zwykłych elementów ich niezwykłość i magię, ożywiać i tchnąć ducha w to, co z pozoru tylko nieożywione. 

Informacja o biletach

25 zł dla dziecka
30 zł normalny
60 zł rodzinny (2+1)
80 zł rodzinny (2+2)
KDR – 10zł

Lokalizacja