Zdjęcie plakatu

Targ Rolny Górskie Smaki

Kategoria Inne
Organizator Stowarzyszenie Targ Rolny Górskie Smaki
Miejsce Hala na terenie BGI (dawny Zremb)
Adres 58-500 Jelenia Góra
Opis

Zapraszamy serdecznie na nasz Targ Rolny Górskie Smaki.


Wystawcy - to lokalni wytwórcy prawdziwej żywności. Na naszym targu będą Państwo mogli zakupić: warzywa, owoce, sery krowie, owcze i kozie, pieczywo na zakwasie, mąki, kasze, płatki zbożowe, przetwory domowe, jaja, miód, słodkie wypieki, smarowidła do pieczywa, wędliny oraz rękodzieło. Bezpłatny parking przy samej hali targowej.


Jesteśmy w każdą sobotę (oprócz świąt) od godziny 10.00-13.00 na terenie BGI POLSKA, obok ZREMBu, przed i w środku ceglanej hali (niedaleko ronda na Zgorzelec i Szklarską Porębę - ul. Sobieskiego).


Naszą misją jest wspieranie lokalnego, ekologicznego rolnika oraz wytwórcy, który produkuje żywność z lokalnych, ekologicznych źródeł. Wystawcy, którzy spełniają te kryteria są traktowani w naszym gronie priorytetowo. Nasz wewnętrzny regulamin dopuszcza sprzedawanie produktów wytworzonych metodami domowymi z ogólnodostępnych źródeł żywności. Są też wystawcy oferujący plony z konwencjonalnych (nie certyfikowanych ekologicznie) upraw. Dlatego, aby ułatwić Klientowi podjęcie świadomej decyzji, wystawca zobowiązany jest informować uczciwie Klienta o źródle pochodzenia sprzedawanych towarów/surowców. Nasza Książka Skarg i Wniosków działa w skrzynce odbiorczej prywatnych wiadomości.

Informacja o biletach

wstęp wolny

Lokalizacja