Zdjęcie plakatu

Spare Bricks - A Pink Floyd Tribute Band

4 lut
sobota, 4 lutego
godz. 19:00
Kategoria Muzyka
Organizator Jeleniogórskie Centrum Kultury
Miejsce Jeleniogórskie Centrum Kultury - SALA WIDOWISKOWA
Adres ul. Bankowa 28/30, 58-500 Jelenia Góra
Opis

DARK SIDE OF THE MOON PO POLSKU


●Pink Floyd nagrał mnóstwo genialnych albumów oraz „The Dark Side of the Moon”, dla którego… brakuje skali! Idealne połączenie budzącej emocje muzyki i poruszających tekstów powoduje, że można odbierać tę płytę zarówno „tylko” jako dzieło doskonałe estetycznie, jak i przesłanie do kochających i nienawidzących, walczących i pracujących, żyjących i umierających. Czyli do każdego z nas…
●24 marca 2023 r. przypada 50. rocznica brytyjskiej premiery „The Dark Side of the Moon”. Z tej okazji zespół Spare Bricks zaprasza do Jeleniej Góry, gdzie zaprezentuje swoją wersję płyty wszechczasów, wzbogacony innymi, największymi przebojami zespołu
● koncert wzbogacony będzie wizualizacjami i laserami
● Klimat zapewnią miejsce, wizualizacje i laserowa oprawa oraz polskie tłumaczenie, które pozwoli słuchaczom wejść głębiej w niepokojące przesłanie albumu. To już kolejny album Pink Floyd, który Spare Bricks wykonuje po polsku. Kilka lat temu grupa przedstawiła na wielu koncertach świetnie przyjętą polską wersję „The Wall”.
● Zespół wystąpi w składzie:
- Agnieszka Szpargała – śpiew, saksofon,
- Jacek Aumüller – gitara basowa, śpiew, syntezator basowy,
- Paweł Wrocławski – gitara elektryczna,
- Adam Jęczmyk – śpiew, gitara elektryczna,
- Arkadiusz Spanier – instrumenty klawiszowe,
- Michał Witiak – perkusja.
● Autorem polskich słów jest Robert Zienkiewicz, który na swoim koncie ma tłumaczenia ponad czterystu piosenek takich klasycznych wykonawców, jak m.in. The Beatles, Bob Dylan, Queen, The Rolling Stones i oczywiście Pink Floyd.


Bilety: 90 zł dostępne online na stronie www.bilety.jck.pl oraz stacjonarnie w kasie biletowej JCK, ul. Bankowa 28/30. Kasa czynna od wtorku do piątku w godzinach 13:00 - 18:00.

Informacja o biletach

90 zł.

Lokalizacja